Kompaktinės klasės filtras Waterboss JG

WaterBoss vandens minkštinimo sistema tai 4 funkcijų derinys: filtruoja, suminkština, pašalina geležį bei gerina vandens skonį. Filtras yra su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris vykdo filtro regeneracijas pagal Jūsų sunaudotą vandens kiekį bei optimizuoja druskos, bei vandens, reikalingo regeneracijoms, sąnaudas.

WaterBoss užpildas, skirtingai nei tradiciniai vandens minkštintojai susideda iš 3-jų skirtingų užpildų: 1. užpildas šalinantis mechanines daleles; 2. patentuotas KDF filtravimo užpildas; 3. smulkios frakcijos labai efektyvi monosferinė katijonitinė įkrova. WaterBoss filtruose esantis KDF užpildas sumažina chloro koncentraciją vandenyje bei pagerina vandens skonį. Sistema sukomplektuota su elektroniniu valdymo vožtuvu, kuris turi vandens skaitiklį. Šio filtro valdymo vožtuvo mikroprocesorius koreguoja filtro regeneracijų intervalo ilgį priklausomai nuo sunaudoto vandens kiekio. Jeigu sunaudojate daugiau vandens, jis regeneracijas patankina, jei mažiau – paretina. Todėl filtras ekonomiškai naudoja druską bei vandenį skirtą regeneracijoms. Patentuota kelių skyrių talpa, unikalus užpildų mišinys, modernus valdymo vožtuvas – tai priežastys, dėl kurių WaterBoss serijos filtrai yra ypatingi. WaterBoss puikiai veikia - suminkština vandenį, pašalina geležį, pagerina vandens skonį. WaterBoss iki 80% sutaupo vandens bei iki 50% sutaupo minkštinimo druskos sunaudojamos regeneracijos metu.

Kompaktinės klasės minkštinimo filtrai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Filtruose naudojama imlesnė įkrova, todėl filtras yra mažesnis ir galingesnis, naudoja mažiau druskos, atsiplovimo metu sunaudoja mažiau vandens. Paprastas filtrų programavimas. Gali išvalyti iš vandens ir geležį. Jeigu nėra sieros vandenilio. Geležį šalina iki 10 mg/l! Geras estetinis vaizdas, galima montuoti ir matomose vietose. Nerasojantys korpusai, nebūtinas patalpoje trapas.

Filtro modelisKatijonito kiekis, (l)Nom. našumas, (m3/h)Maks. našumas, (m3/h)Pajung. (coliai)Filtravimo sistemos matmenys, I x G x A, mm
WB-700-JG201,52,31"476x375x630
WB-900-JG281,83,61"476x375x930


Šalina geležį iki 10 mg/l
Komplektuojami su vandens apėjimo linijomis.
Eksplotacinės medžiagos:

Druskos pakuotės 25 kg, CIECH ( lenkija )
Druskos pakuotės 25 kg, BROXO (olandija )

Kompaktinės klasės filtras Aquafilter

Naujos kartos Aquafilter minkštinimo filtras, su naujausiu diskiniu valdymo vožtuvu. Valdymo vožtuvo diskas pagamintas iš keramikos, todėl filtro vožtuvas yra patvaresnis, ir ilgiau tarnauja. Paprastas ir lengvai suprantamas filtro programavimas, leidžia ne tik specialistui, bet ir vartotojui suprasti filtro programavimą bei kitus programos ypatumus. Filtras turi gamyklinę vandens apėjimo liniją ‘’Bypass’’, kuri ne tik palengvina filtro montažą, bet ir leidžia sutaupyti montavimui reikalingas medžiagas. Taip pat dėl filtravimo užpildo ir vandens filtro konstrukcijos, minkštinimo filtras yra ekonomiškesnis druskos sąnaudomis bei vandens sąnaudomis už įprastinį vandens minkštinimo filtrą. Filtravimo korpusas nerasoja nuo temperatūros skirtumų. Filtras pagamintas ir testuotas gamintojo

Aquafilter minkštinimo filtras Aquafilter AF-30-NF yra ne tik minkštinimo filtras, bet ir turi kitokį filtravimo užpildą negu Aquafilter AF-30-VV, kuris leidžia filtrui ne tik suminkštinti vandenį, bet ir pašalinti geležį iš vandens. Užpildas pajėgus pašalinti geležį iš vandens nuo 4 mg/l iki 0 mg/l tuopat metu ir minkštindamas vandenį. Nepašaliną iš vandens sieros vandenilio!

Filtro modelisKatijonito kiekis,
(l)
Nom.
našumas,
(m3/h)
Maks.
našumas,
(m3/h)
Pajung.
(coliai)
Filtravimo sistemos
matmenys,
I x G x A, mm
Aquafilter AF-30-VV252,02,53/4"1100 x 270 x 470
Aquafilter AF-30-NF252,02,53/4"1100 x 270 x 470


Komplektuojami su vandens apėjimo linijomis.
Eksplotacinės medžiagos:

Druskos pakuotės 25 kg, CIECH (Lenkija )
Druskos pakuotės 25 kg, BROXO (Olandija )