Inhibitorius XS2

Nerūgštinės terpės, korozijos, bei nuovirų inhibitorius, skirtas šildymo sistemoms. Tinkamas sistemoms, iš skirtingų metalų. Inhibitorius su aminais, kurie suformuoja apsauginę plėvelę, kuri sudaro nepralaidų barjerą tarp ištirpusio deguonies ir metalo paviršiaus, tokiu būdu sustabdo deguoninę koroziją.

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
XS2-11 ltr inhibitoriaus 100 litrui vandens1 ltr
XS2-101ltr inhibitoriaus 100 litrui vandens10ltr
XS2-251% bendro sistemos tūrio25 ltr

Inhibitorius XS TOTAL BIO

Korozijos, bei nuovirų inhibitorius, ne rūgštinės terpės.
Tinkamas aukštos, bei žemos temperatūros šildymo sistemoms, radijatoriniam, bei grindiniam šildymui. Tinkamas naudoti ir kombinuotoms šildymo sistemoms, radijatoriams, bei grindiniam šildymui. Biologinės kilmės inbitorius, apsaugo nuo šiluminių įtempių, bei triukšmų, skirtingų metalų jungimosi vietose. Apsaugo nuo dumblių, bei bakterijų augomo šildymo sistemoje, kai temperatūros žemos. Tinkamas šildymo sistemoms su šilumos siurbliu.Tinkamas naudoti skirtingų metalų sistemoms, plieninėms, varinėms, aliuminėms sistemoms, ar sistemoms iš skirtingų metalų.

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
XSTB-11 ltr inhibatoriaus 100 litrui vandens.1 ltr
XSTB-101 ltr inhibatoriaus 100 litrui vandens.10 ltr
XSTB-251% bendro sistemos tūrio25 ltr

XS SLUDGE

Šildymo/vamzdynų sistemų ploviklis
Nerūgštinės terpės produktas, skirtas plauti senoms šildymo sistemoms nuo kalkių nuosėdų, dumblo, geležies, ar kitų metalų oksido. Tinkamas naudoti skirtingų metalų sistemoms, plieninėms, varinėms, aliuminėms sistemoms, ar sistemoms iš skirtingų metalų. Tinka naudoti grindinio šildymo, ar radijatorinio šildymo sistemų plovimui. Idealiai tinkamas šildymo sistemų plovimui.

Panaudojamas, kai šildymo sistema darbinėje temperatūroje: cirkuliuoti ploviklį ne mažiau kaip 5 dienas, ir ne daugiau kaip 20 dienų.

Panaudojamas, kai šildymo sistema šalta: cirkuliuoti ploviklį ne mažiau kaip 10 dienų, ir ne daugiau kaip 20 dienų.

Paliekant ilgiau negu 5 diena būtinas papildomas ploviklio įvedimas į sistemą apie 1% bendro tūrio. Po darbų būtinas sistemos išplovimas švariu vandeniu.

Rekomenduojama po darbų užpildžius sistemą nauju vandeniu papildomai užpildyti inhibitoriumi XS2 ar XS TOTAL BIO.

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
EUROSPEED-11 ltr 100 litrui vandens1 ltr
EUROSPEED-101 ltr 100 litrui vandens10 ltr
EUROSPEED-251% bendro sistemos tūrio25 ltr


EUROSPEED

Šildymo/vamzdynų sistemų greitas ploviklis
Nerūgštinis, koncentruotas greito veikimo ploviklis, kuris pašalina dumblą, kalkes, bei oksidus iš sistemos. Tinkamas naudoti grindinio šildymo, ar radijatorinio šildymo sistemų plovimui.

Cirkuliuojant ploviklį sistemoje pakanka 2-4 valandų jai išplauti, net jeigu sistema nėra šilta.

Be cirkuliacijos rekomenduojama palikti 24 valandoms.

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
EUROSPEED-11 ltr 100 litrui vandens1 ltr
EUROSPEED-101 ltr 100 litrui vandens10 ltr
EUROSPEED-251% bendro sistemos tūrio25 ltr

 

XS DUPLEX

Šildymo sistemų ploviklis, bei padengia sieneles antikorozine danga
1. Išvalo sistemą nuo purvo, dumblo (išskaido), dezinfekuoja, pašalina kalkes, bei oksidus.
2. Padengia vamzdynų sieneles apsauginia plievele, kuri apsaugos nuo korozijos, nuovirų.
Sistemoje BŪTINAS mechaninis filtras ant cirkuliacinio rato!

Specialus ploviklis skirtas senoms šildymo sistemoms plauti, kuris turi korozijos ir nuovirų inhibitoriaus apsaugančio sistemą po plovimo darbų. Nerūgštines terpės, todėl tinkamas naudoti spalvotiems, bei pieninėms vamzdžiams. Tinkams tiek aukštos temperatūros šildymo sistemoms, tiek žemos temperatūros.

Valikliu XS DUPLEX užpildyti šildymo sistemą ir palikti jį sistemoje. Ploviklis ištirpina, dumblą, rūdis, bei nuoviras, sieneles padengia apsaugine plėvele. Nereikia išleidinėti sistemos, kaip dirbant su įprastu plovikliu. Cirkuliuoti sistemą apie 1 valandą, ir patikrinti mechaninio filtro tinklelį, išvalyti nuo mechaninių priemaišų. Pakartoti sistemos cirkuliaciją, jeigu matomas slėgio kritimas šildymo sistemoje. Periodiškai tikrinti mechaninį filtrą plovimo metu.

Jeigu sistema stipriai užteršta, siūloma pradžiai ją išsiplauti plovikliu EUROSPEED, ir tik tuomet nautoti ploviklį/inhiborių XS DUPLEX.

Sistemą palikus įprastam darbui rekomenduojama kas 12 mėnesių tikrinti sistemos būklę, XS DUPLEX ploviklio koncentracija sistemoje

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
XSDUPLEX-11 ltr 100 litrui vandens1 ltr
XSDUPLEX-101 ltr 100 litrui vandens10 ltr
XSDUPLEX-251% bendro sistemos tūrio25 ltr

XS DEC BIO

Ploviklis, naujų sistemų valymui, paruošimui
Ploviklis dezinfekuojančiu poveikiu, nerūgštinis, skirtas naujoms šildymo sistemoms, saulės šildymo panelės valyti nuo tepalų, aliejų, ar kitų nešvarumų atsiradusių gamybos, ar montavimo metu. Siūloma plovikliu praplauti naujai sumontuotas sistemas. Po praplovimo siūloma sistemas užpildyti inhibitoriumis XS, XS BIO

Prekės pavadinimasDozavimasPakuotė
XSDECBIO-11 ltr 100 litrui vandens1 ltr
XSDECBIO-101 ltr 100 litrui vandens10 ltr
XSDECBIO-251% bendro sistemos tūrio25 ltr